Social Media Copywriter

Volná pozice

Kdo jsme?

Hledáme nového parťáka do online marketingové agentury z Hradce Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Pečujeme o profily na sociálních sítích, vytváříme výkonné PPC kampaně, rozesíláme e-maily, které stojí za to číst, a píšeme texty, které milují čtenáři i vyhledávače.

Co tě u nás čeká?

Budeš vymýšlet a psát příspěvky na sociální sítě pro obchodní centra z celé ČR, o zajímavých zážitcích pro Zážitky.cz nebo vyhlášenou pražskou plastickou kliniku Esthé a další. Ve spolupráci s týmem grafiků, fotografů a kameramanů budeš moct uskutečnit i ty nejodvážnější nápady a poté je vyslat do světa sociálních sítí.

Vedle sociálních sítí budeš také tvořit blogové články, a to především na téma móda, kosmetika a nakupování. Znalost nákupních trendů je proto výhodou 🙂 Dále se budeš moci podílet na scénářích kreativních kampaní pro Albi nebo Knihy Dobrovský.

Co od tebe čekáme my?

Praxe v agentuře je určitě výhodou, na druhou stranu věříme, že šikovný člověk se rychle naučí vše potřebné. Skvělá čeština, znalost typografických pravidel textu – jako co je pomlčka a spojovník.

Talent na psaní a kreativita jsou věci, které musíš v sobě již mít. Pokud máš blog nebo něco, kde bychom mohli vidět tvoji práci, tak nám pošli odkaz. Moc rádi si je prohlédneme a poznáme tě blíž.

Dále bys měl/a oplývat samostatností, zodpovědností a pečlivostí. Znát prostředí sociálních sítí Facebook, Instagram a YouTube. Pasivní znalost angličtiny na rešerše a práci s anglickými nástroji.

Vedle článků a blogů očekáváme také kreativní nápady.

Co ti nabízíme?

Především zajímavou práci na plný úvazek, techniku a vybavení dle potřeb a přání, pravidelná školení a konference pro tvůj další rozvoj, férovou odměnu a v neposlední řadě, pokud tě to bude lákat, také kariérní posun na pozici teamleadera kreativní skupiny, která tvoří obsah.

Nástup možný okamžitě ;)

Zní to fajn?

Vyplň náš krátký dotazník, přilož životopis a víc si popovídáme osobně.

Přihlásit se