PPC Specialista

Volná pozice

Kdo jsme?

Hledáme nového parťáka do online marketingové agentury z Hradce Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Pečujeme o profily na sociálních sítích, vytváříme výkonné PPC kampaně, rozesíláme e-maily, které stojí za to číst, a píšeme texty, které milují čtenáři i vyhledávače.

Co tě u nás čeká?

Čeká na tebe tým pohodových kolegů, který ti pomůže realizovat vlastní nápady a strategie. Získáš velké zkušenosti ze spolupráce se zajímavými klienty, od propagace famózních zážitků na Zážitky.cz, motorkářského oblečení na Bikerscrown.cz nebo obchodních center z celé ČR a dalších.

Nástroje a systémy, které budou tvým denním chlebem: Facebook Ads, Google Ads, Sklik a Google Analytics.

Se zkušeným kolegou budeš nastavovat a optimalizovat reklamy. Následně je budete spolu vyhodnocovat a ladit atribuční modely. Budeš také připravovat zadání pro grafiky, videomakery, copywritery či programátory tak, aby na základě zkušeností a dat, které získáš, běžely naše kampaně co nejlépe.

Co od tebe čekáme my?

Praxe v agentuře je určitě výhodou, na druhou stranu věříme, že šikovný člověk se rychle naučí vše potřebné. Nejdůležitější vlastností je analytické myšlení a chuť řešit složité problémy. Znalost některého z reklamních systémů, Facebook, Google Ads nebo Sklik je tedy výhodou, ale ne podmínkou. S tím, jak se systémy neustále vyvíjí a přicházejí nové nástroje, je pro nás důležitější mít chuť se učit a zkoušet nové věci.

Co ti nabízíme?

Především zajímavou práci na plný úvazek, techniku a vybavení dle potřeb a přání, pravidelná školení a konference pro tvůj další rozvoj, férovou odměnu a v neposlední řadě, pokud tě to bude lákat, také kariérní posun na pozici teamleadera výkonnostního týmu.

Nástup možný okamžitě ;)

Zní to fajn?

Vyplň náš krátký dotazník, přilož životopis a víc si popovídáme osobně.

Přihlásit se